Modul for kommentering og rangering ble lansert i forrige versjon av CorePublish. I versjon 6.6 er den utvidet med trådet kommentering, slik at dine besøkende kan velge å kommentere en bestemt kommentar. Du velger selv om kommentarene skal legges under hverandre, slik det er vist til venstre, eller om du vil ha en trådet kommentering slik det er vist til venstre.

Med CoreTreks nye skjemamodul kan du enkelt, ved hjelp av dra-og-slipp, bygge dine egne skjema. Skjemaene publiserer du til nettstedet ditt slik at det blir enkelt for dine besøkende å kontakte deg eller be om mer informasjon. De utfylte skjemaene lagres og du kan arbeide videre med tilbakemeldingene i CorePublish.

Skjemabygger
Til alle feltene kan du knytte validering for å sikre at innholdet du får inn er så komplett som mulig. Du kan velge om feltet må fylles ut, om det må inne holde en tekst, eller for eksempel at det må være en gyldig e-postadresse. Du velger selv hvilke tilbakemeldinger som skal gis hvis innhold ikke validerer. Skjemaene kan også inngå i en arbeidsflyt slik at du kan sende skjemaet gjennom en rekke forhåndsdefinerte faser for å sikre at henvendelsen håndteres på best mulig måte.
Av og til tar vi mange bilder fra samme arrangement og da er det greit å laste opp alle bildene til multimediaarkivet i en operasjon. Du kan laste opp så mange filer du vil, og gi alle samme beskrivelsen, samme fotograf eller lignende. Dette vil spare deg for mye arbeid.

Amazon Simple Storage Service(Amazon S3) er et sett tjenesterAmazon tilbyr for lagring og henting av fri mengde informasjon, når som helst og fra hvor som helst på internett. Tjenestene gir oss tilgang til den samme skalerbare, pålitelige, raske og rimelige infrastukturen for lagring som Amazon selv bruker. I CorePublish kan du nå lagre innhold i multimediaarkivet på Amazon S3.
Du må opprette en konto hos Amazon S3 og bruke nøkkelen du får til å lage en kobling mot nettskyen. CoreTrek hjelper deg selvfølgelig med alt det tekniske rundt dette. Når oppsettet er gjort, kan mapper i multimediaarkivet settes til å lagre i Amazon-skyen, i stedet for lokalt i CorePublish.

Vi vil gjerne vise deg hvor bra CorePublish 6.6 er blitt, så nøl ikke med å ta kontakt med oss for ytterligere informasjon.